Koszyk

Zajęcia z lektorem

Jeśli chcesz uczyć się z nami na co dzień, nic prostszego! Zapisz się na listę oczekujących i wypełnij dane w poniższym formularzu, który przekierowuje Cię na stronę naszego dziennika elektronicznego. Wszystkie informacje dotyczące kursu, terminy zajęć, płatności oraz pełen harmonogram lekcji. znajdziesz się w Twoim panelu kursanta.

Jakie są rodzaje zajęć, na które mogę się zapisać?

  • Zajęcia indywidualne, język polski
  • Kurs grupowy, matura podstawowa, język polski
  • Kurs grupowy, matura rozszerzona, język polski
  • Zajęcia indywidualne, język angielski
  • Kurs grupowy, matura podstawowa, język angielski,
  • Kurs grupowymatura rozszerzona, język angielski,

Jeśli potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, który typ zajęć będzie dla Ciebie idealny, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci najlepiej jak potrafimy.

Jaką formę mają zajęcia z lektorem?

Zajęcia z lektorem to lekcje na żywo z nauczycielem. Pozwalają one na naukę bez wychodzenia z domu. To elastyczny model kształcenia, w którym łączysz się z lektorem za pomocą programu ZOOM. Jeśli nie masz tego programu, możesz go pobrać za darmo ze strony zoom.us/download

Czym są zajęcia indywidualne?

Zajęcia indywidualne to regularne spotkania 1-3 osób z nauczycielem. Zajęcia te są droższą opcją, ale dają komfort posiadania lektora na wyłączność. Częstotliwość i terminy zajęć uzależnione są od potrzeb i planu dnia kursanta.

Czym są zajęcia grupowe?

Zajęcia grupowe to spotkania w komfortowym, 4-8 osobowym gronie osób mających podobne oczekiwania i potrzeby językowe. Osoby będące na podobnym poziomie językowym super

Jaki jest czas trwania zajęć?

Zajęcia grupowe to spotkania w komfortowym, 4-8 osobowym gronie osób mających podobne oczekiwania i potrzeby językowe. Osoby będące na podobnym poziomie językowym super

Jak często odbywają się zajęcia?

Zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu, dokładne dni i godziny zostają podane z odpowiednim wyprzedzeniem. Częstotliwość zajęć indywidualnych ustalana jest według potrzeb kursanta.

Gdzie znajdę więcej informacji dotyczących zajęć?

Zanim wejdziesz z nami we współpracę i dokonasz pierwszej płatności, poprosimy Cię o podpisanie umowy online. Umowa ta bardzo przejrzyście określa zasady na których odbywają się nasze zajęcia. Wszystko po to by bez obaw móc wejść w obustronnie owocną współpracę.